Kategorie

Kontakt
Dostawa

dostawa

BOSCH Tarcza piła Optiline Wood 300x3,2x30 60z HM

  • W magazynie: 9 szt.
  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: Bosch
  • Cena brutto: 140,00 zł155,00 zł
  • (Cena netto: 113,82 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

BOSCH Tarcza pilarska Optiline Wood

300 mm x 3,2 mm x 30 mm 60 zębów z węglików spiekanych 

 TYLKO ORYGINALNY PROFESJONALNY BOSCH 

 Optiline Wood 

Uniwersalne tarcze pilarskie do szybkich, precyzyjnych cięć we wszystkich standardowych pracach związanych z obróbką drewna miękkiego, twardego, lignofolu warstwowego i drewna krzyżowo-włóknistego oraz płyt wiórowych i płyt stolarskich. 
Indukcyjnie przylutowane zęby naprzemianległe (WZ) z węglików spiekanych, o ostrym kącie nachylenia gwarantują równomiernie szybkie i precyzyjne cięcia. Wszechstronne tarcze wykonane są z odpornej na odkształcenia stali. Specjalne wzdłużne szczeliny zapobiegają odkształceniom tarczy.

 

Do zastosowań profesjonalnych.  

Średnica zewnętrzna mm 300
Otwór mm 30 


Szerokość cięcia (b1) mm / grubość korpusu tarczy (b2) mm 3,2/2,2
Liczba zębów 60
Rezultat cięcia 3.0
Kształt zębów  ATB/N
Typ Optiline Wood

nr katalogowy 2 608 641 203   2608641203

 

Firma Bosch znacznie udoskonaliła swoje tarcze pilarskie do pilarek tarczowych, przeznaczone do prac na budowie i w warsztacie. Wynikiem tego są cztery nowe wersje tarcz, przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. Tarcze pilarskie posiadają nowy profil i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Optymalne odprowadzanie ciepła gwarantuje długą żywotność, obniża hałas powstający przy pracy i zmniejsza wibracje tarczy. Wszystko to w znaczący sposób wpływa na komfort pracy. Dodatkowo, nowy system oznaczania kolorem ułatwia użytkownikom orientację w programie tarcz. Teraz jeszcze łatwiej można znaleźć odpowiednie dla danego zastosowania narzędzie.